gom-met@wp.pl            Gom-met.pl
Strona główna      Wybór kotła      O firmie      Kontakt      Dojazd      Galeria
    O firmie

  Pleszewskie kotły centralnego ogrzewania od wielu lat dzięki wysokiej wydajności i jakości cieszą się uznaniem wśród szerokiej rzeszy klientów. P.P.H.U Gom-Met jest cenioną firmą wśród klientów z całej Polski i poza jej granicami.

Nowoczesna produkcja oraz długoletnie doświadczenie pozwalają wykonywać kotły w/g życzeń klienta, zachowując wszystkie wymagania techniczne. Firma nasza zrzeszona jest w spółdzielni Kotlarz. Kotły posiadają certyfikaty, wszelkie dokumenty techniczno-ruchowe oraz znak jakości CE.

Prostota obsługi, nowoczesny wzór oraz wprowadzane systematycznie udoskonalenia poprawiają wymianę ciepła oraz spalanie, stawiają produkowane przez nas kotły w czołówce produktów branży kotlarskiej.

Nasza produkcja obejmuje kotły o szerokim zakres mocy, co pozwala na dobór kotła do niewielkich mieszkań, domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, jak również do dużych obiektów przemysłowych i produkcji rolnej.

Nasza produkcja obejmuje:
  • kotły uniwersalne, w których spalanie węgla, miału, drewna oparte jest na ciągu naturalnym, typu UKS, oraz w wersji sterowanej regulatorem temperatury i dmuchawą, typu UKSG, UKSM;
  • kotły miałowe z zasypem całodobowym, sterowane elektronicznie typu: KWM-S, KWM-SG;
  • kotły z podajnikiem opału typu, KWM-SR, KWM-SGR, wyposażone są w palnik na ekogroszek lub palnik miałowy, który może także spalać mieszankę miału z groszkiem, bądź ekogroszek;
  • Najnowocześniejsze kotły typu AKAL wyposażone w podajnik tłokowy oraz ulepszony system sterowania automatycznego. Kotły osiągają dzięki swojej najnowocześniejszej budowie sprawność rzędy 87%.
Wszystkie modele kotłów z podajnikiem wyposażamy standardowo w dodatkowy ruszt żeliwny, służący do palenia tradycyjnego jeżeli zajdzie potrzeba. Najnowocześniejsze sterowniki ?prond pozwalają użytkownikom naszych kotłów (pieców) centralnego ogrzewania na komfort swobodnego ustawiania temperatury w kotle i bojlerze, a dawkowanie paliwa i powietrza pomimo zmian obciążenia sterownik dokonuje w pełni automatycznie.
 

            O firmie   |   Oferta   |   Kontakt